Fotografia ma w sobie magię, chwilę uchwyconą w kadrze, na którą możemy spoglądać za każdym razem, kiedy chcemy sobie przypomnieć te cudowne momenty. Upiększeniem niezwykłego zdjęcia będzie oryginalna i trwała ramka, dzięki której te wspomnienia uchwycone na “kartce” będą trwałe i zabezpieczone.

W naszym sklepie znajdziesz różnorodne modele opraw zarówno klasyczne, jak i ozdobne. Fotografia o wymiarach 15 x 21 cm zabezpieczona szkłem, będzie upamiętniać piękne chwile przez lata. Urodziny, wesele, zakończenie szkoły, pasja, członkowie rodziny a może ulubione kwiaty? Wybór należy do Ciebie, my oferujemy produkty, które sprawią, że te papierowe wspomnienia przetrwają dłużej.

Ramki na zdjęcia 15 x 21 cm – na prezent i do domu

Nasze produkty mogą zawisnąć na ścianie lub możesz postawić je na biurku, co więcej będą świetnym prezentem. Twoi bliscy uwielbiają fotografie? W takim razie piękne zdjęcie przyozdobione uroczą oprawką będzie świetnym podarkiem. Wybieraj spośród naszej oferty i spraw, że Twoje zdjęcia na długo będą cieszyć oczy domowników.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów