Małe albumy na zdjęcia

Chcesz przygotować wspaniałą pamiątkę, która pozwoli Ci wrócić do najmilszych wspomnień z wakacji, ślubu lub rodzinnych uroczystości? A może planujesz pełen uroku prezent dla bliskiej Ci osoby – mamy, babci czy drugiej połówki? Małe albumy fotograficzne na zdjęcia wklejane pomogą Ci stworzyć osobisty upominek, który za każdym razem przeniesie Ciebie i bliskie Ci osoby w przeszłość.

Fotograficzne albumy na zdjęcia wklejane

W ofercie posiadamy nieduże albumy do 100 zdjęć w eleganckich okładkach, których ogromny wybór pozwoli Ci znaleźć coś idealnego dla siebie, czy to będzie gładki, pozbawiony dodatkowych ozdób kolor, imitujący skórę materiał wysokiej jakości, czy uroczy napis i motywy kwiatowe.

Albumy na wklejenie 100 zdjęć

100 fotografii to jednocześnie dużo i mało - raptem ułamek z życia, ale w przypadku jednego wydarzenia, imprezy czy osoby, może być to odpowiednia liczba, która pozwoli zilustrować każdą wartą zapamiętania opowieść. Bez znaczenia, czy wybierzecie opcje kieszeniowe, czy do własnoręcznego wklejania, zapewniamy, że papier jest nośnikiem trwalszym i bardziej romantycznym niż nawet najbardziej pojemny dysk.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 42 elementów