Filtruj według

Cena

Cena

  • 40,00 zł - 125,00 zł

Ilość kart

Ilość kart

Rozmiar zdjęć

Rozmiar zdjęć

Miejsce na opis

Miejsce na opis

Albumy na specjalne okazje

Mimo tego, że fotografia rodzinna w dużym stopniu przeniosła się do wymiaru cyfrowego i prawie każdy z nas ma zawsze przy sobie aparat w telefonie, to jednak magia wywołanych fotografii dalej ujmuje. I nawet jeśli na co dzień zostawiamy sobie zdjęcia na dysku telefonu, komputera lub w chmurze, tak wyjątkowe okazje lubimy zatrzymywać na papierze. W naszym sklepie kupicie albumy na właśnie takie okazje: narodziny dziecka, chrzciny, komunie i śluby.

Personalizowane projekty albumów dla Ciebie i dla Twoich bliskich

Kupicie u nas porządnie wykonane, ozdobne woluminy w oprawie z materiału imitującego skórę. Okładka zdobiona jest subtelną grafiką i dedykacją wybraną przez zamawiającego. Może to być data, imię dziecka lub małżonków, a może ważna dla Was sentencja? Mogą to być także krótkie życzenia, jeśli album na zdjęcia ma stanowić upominek.

Albumy na zdjęcia komunijne, ślubne i na inne okoliczności będą wspaniałą pamiątką, do której będziemy wracać przez wiele lat – a potem będą to robić nasze dzieci, wnuki, prawnuki! Dlatego tak ważne jest, aby przechowywane fotografie były odpowiednio zabezpieczone i mogły przetrwać jak najdłużej w domowym archiwum.

Szeroki wybór albumów na specjalne okazje

Na naszej stronie kupicie zarówno albumy do wsuwania zdjęć za cienką, przejrzystą folię, która będzie chronić papier przed zabrudzeniami, jak i tradycyjne zeszyty do wklejania fotografii. Ta druga opcja zdecydowanie sprawdzi się, gdy mamy zdjęcia w niestandardowych formatach - np. robione kilkadziesiąt lat temu albo teraz, ale aparatami natychmiastowymi.

W obydwu rodzajach znajdziecie miejsce na opis, który ułatwi identyfikację zdjęć przyszłym pokoleniom: kto trzyma rodzica do chrztu, kiedy ciotka przyjmowała pierwszą Komunię i kto wznosił toast na ślubie dziadków. Opisy możecie zamieścić na wsuwanych kartonikach w albumach wsuwanych lub bezpośrednio na stronie we wklejanych.

Na okładkach znajdziecie rozmaite grafiki: stare rozłożyste drzewa, zarys kontynentów, niemowlęce buciki, aniołki na chrzest, gołębice lub symbole Komunii Świętej dla pamiątek komunijnych oraz serca i obrączki dla małżeństw. Możecie wybrać także okładkę z miejscem na własną fotografię.

Aktywne filtry