Filtruj według

Cena

Cena

  • 18,00 zł - 105,00 zł

Ilość kart

Ilość kart

Sposób łączenia

Sposób łączenia

Rozmiar zdjęć

Rozmiar zdjęć

Miejsce na opis

Miejsce na opis

Albumy dziecięce

Albumy dziecięce szyte na miarę - najlepsza możliwa pamiątka wszech czasów

Fotografie z pierwszych dni życia czy odbitki przedstawiające zabawne momenty z przedszkola, zabawy z przyjaciółmi czy wyjazdów wakacyjnych są po latach na wagę złota. Mimo rozwijającej się technologii i stopniowego przenoszenia życia analogowego do cyfrowego świata, nie warto ulegać wszystkim trendom i zadbać o namacalną pamiątkę dla swojej pociechy już dziś. Zgłoś się do nas i zamów album ze zdjęciami dla noworodka, a uwierz nam, że dorosła latorośl będzie Ci za to dozgonnie wdzięczna.

Piękne albumy na zdjęcia dziecka - dla dziewczynki i chłopca

Moda na jednakowe okładki dla wszystkich zdecydowanie odeszła już do lamusa. Teraz Twój noworodek stanie się prawdziwym bohaterem swojej historii dzięki spersonalizowanej okładce. Możemy umieścić tam odcisk rączki czy stópki dziecka, jego imię, zdjęcie, datę urodzenia, cytat bliski Twojemu sercu i wiele innych treści i grafik. Nie oszczędzamy także na materiałach i zapewniamy wysoką jakość wykonania książek ze zdjęciami, których nie zniszczy ani czas, ani wielokrotne przewracanie kartek.

Chociaż przechowywanie fizycznych odbitek może wydawać się nieco staromodne w czasach fotografii cyfrowej i przepastnych dysków online, wcale nie musi to być tradycja tylko dla osób starszych i nieporuszających się sprawnie w technicznych ciekawostkach. Album na zdjęcia dziecka, skrupulatnie wywoływanych i wklejanych lub wsuwanych do kieszonek przez rodziców czy dziadków może przecież wyglądać nowocześnie i doskonale prezentować się nawet na półce dziecięcego pokoju.

Album na zdjęcia dla dziecka

W ofercie Agred znajdziecie bardzo szeroki wybór rozmiarów, formatów i okładek, dzięki czemu wybrany przez Was album dziecięcy będzie idealnie odpowiadał charakterowi czy upodobaniom Waszej pociechy, a także sprawdzi się jako informacja na temat obecnych w nim zdjęć. Proponujemy m.in. eleganckie, białe okładki, w sam ran na pamiątki chrztu lub komunii, kolorowe okładki z uroczymi, pastelowymi obrazkami, w sam raz na uchwycenie fotografii z pierwszych miesięcy życia maluszka czy też nowoczesne, modne wzory dla starszych dzieci.

Aktywne filtry