Filtruj według

Selections

Selections

Cena

Cena

  • 11,00 zł - 753,00 zł

Sposób łączenia

Sposób łączenia

Rozmiar zdjęć

Rozmiar zdjęć

Miejsce na opis

Miejsce na opis

Albumy kieszeniowe na zdjęcia wsuwane

Albumy kieszeniowe do zdjęć

Szczególnych okazji w życiu, które pragnie się uwiecznić dla siebie i dla potomnych nie brakuje. W dobie cyfrowej technologii można teoretycznie przechowywać zdjęcia na przenośnym dysku bądź tym wirtualnym. Jednak to nie to samo co możliwość wywołania fotografii w różnych formatach i jej wyeksponowania. Sposobność do bezpośredniego obcowania ze sztuką, jaką jest niewątpliwie fotografia czyni mieszkanie prawdziwym domem i tchnie w niego duszę, dlatego zamiast przechowywać zdjęcia na wirtualnych nośnikach warto wybrać album na zdjęcia wsuwane. W ofercie Agred nie brakuje eleganckich modeli, które sprawdzą się na zdjęcia z wakacji, czy dokumentację rozwoju dziecka, bądź też jego kolejnych urodzin. Szczególną zaletą albumów na zdjęcia wsuwane jest dobra ochrona zdjęć przed zniszczeniem, a jednocześnie możliwość ich łatwego wkładania do foliowych kieszonek, zarówno w orientacji poziomej, jak i pionowej.

Album na zdjęcia ślubne wsuwane

Design dostępnych albumów zachwyca swoją różnorodnością. Można zdecydować się na modele wyposażone dodatkowo w ochronne pudełko, które stanowi zabezpieczenie zarówno dla samego albumu na zdjęcia wsuwane, jak i samych zdjęć przed zgnieceniem czy zniszczeniem. Dla ceniących eleganckie rozwiązania są zarówno modele z okładką skóropodobną, jak i wykonaną z papieru introligatorskiego. W zależności od potrzeb mogą Państwo zdecydować się na albumy kieszeniowe, które zmieszczą 50 zdjęć bądź takie które można uzupełnić przy pomocy nawet 600 zdjęć. Trudno znaleźć bardziej zróżnicowaną ofertę, gdzie znajdą Państwo zarówno albumy na zdjęcia ślubne, dziecięce oraz wykonywane w ramach innych bardziej szczególnych okazji bądź uwieczniające prozę życia codziennego. Album na zdjęcia wsuwane jest niezwykle wygodnym i ekonomicznym rozwiązaniem.

Album na zdjęcia kieszeniowy

Asortyment naszego sklepu cechuje się ogromną różnorodnością dostępnych artykułów fotograficznych. Możecie u nas kupić album wsuwany na kilkadziesiąt lub kilkaset fotografii, dostępny jest duży wybór formatów (do najpopularniejszych możemy zaliczyć 10x15, 13x18 i 15x21 cm), ale przede wszystkich wzorów i kolorów. W końcu album na zdjęcia wsuwane to nie tylko ilość i rozmiary stronnic czy kieszeni, ale przede wszystkim trwała, ozdobna okładka, która podpowie przyszłym pokoleniom czego mogą się podziewać. Znajdziecie tutaj okładki:

  • klasyczne, o jednolitym kolorze i ewentualnym delikatnym, złotym zdobieniu, w sam raz na przechowywanie fotografii rodzinnych uroczystości czy nestorów rodu,
  • z elegancko zdobioną, sztywną okładką i dodatkowym ozdobnym pudełkiem, stanowiące idealny prezent czy też rodzinną pamiątkę,
  • z kolorowymi, wyrazistymi grafikami, w sam raz na fotografie z podróży, przyjęć czy codziennego życia,
  • dziecięce, w pastelowych kolorach i z uroczymi rysunkami,
  • z personalizowanym nadrukiem, np. imionami, datą czy okazją, w sam raz na pamiątki z chrztu lub ślubu,
  • z okienkiem umożliwiającym umieszczenie wybranego zdjęcia.

Aktywne filtry