Filtruj według

Cena

Cena

  • 13,00 zł - 105,00 zł

Ilość kart

Ilość kart

Sposób łączenia

Sposób łączenia

Możliwość umieszczenia zdjęć formatu 13X18

Możliwość umieszczenia zdjęć formatu 13X18

Miejsce na opis

Miejsce na opis

Albumy tradycyjne na zdjęcie wklejane

Fotograficzne albumy na zdjęcia wklejane

Każdy miłośnik fotografii lubi ten moment przekładania pergaminowych kartek, by odkryć, co kryje się na kolejnej fotografii w starym albumie. Jednak album do wklejania to nie relikt przeszłości, a sentymentalny dodatek, który sprawdzi się zarówno jako prezent na szczególną okazję, jak i do własnej kolekcji. W ofercie Agred znajdą Państwo doskonałej jakości album na zdjęcia wklejane, wykonany z syntetycznej skóry z wytłoczonym wzorem. Taki design sprawia, że może on stanąć obok książek elegancko oprawionych przez introligatora, które znajdują się w biblioteczce. Album do wklejania zdjęć może posiadać specjalne okienko na okładce. Dzięki takiemu rozwiązaniu można wybrać najładniejsze zdjęcie i zamieścić w albumie na wklejane zdjęcia, czyniąc z niego stronę tytułową fotograficznej kroniki ważnych wydarzeń. Mogą Państwo wybrać takie albumy na szczególne okazje. Mogą być świetnym podarunkiem np. na baby shower dla przyszłej mamy. Dzięki takiemu podarunkowi będzie mogła dokumentować każdą chwilę z życia dziecka, aby potem, po latach przekazać mu niezapomnianą i pełną uczuć pamiątkę.

Albumy tradycyjne na zdjęcia wklejane

Tradycyjny album fotograficzny do wklejania ma swój nieodparty urok, którego nie jest w stanie podrobić żaden inny model. To doskonały wybór dla osób chcących dać nowe życie starym fotografiom, jak i miłośników stylu retro, którzy zamiast na dysku komputera, najlepsze i budzące radość oraz wzruszenie zdjęcia chcą przechowywać w tradycyjny sposób. Prawdziwego uwiecznienia najważniejszych chwil nie zapewni żaden cyfrowy nośnik, który pozbawiony jest ducha i nie wywołuje takich emocji, jak możliwość bezpośredniego obcowania z kadrami znajdującymi swoje miejsce w albumie wklejanym. Wśród wielu modeli znajdą Państwo album do zdjęć wklejanych, którego materiał obiciowy idealnie przypomina strukturę aksamitu, atłasu, czy lnu bądź, stanowiąc wstęp do wnętrza kryjącego unikalne fotografie.

Chcielibyście przygotować wyjątkowy, sentymentalny prezent, który wzruszy osoby w każdym wieku? Samodzielnie ozdobiony album do wklejania zdjęć pozwoli na personalizację każdej strony, dodanie szczegółowych opisów, rysunków, ewentualnych pamiątek takich jak bilety czy opaski i w końcu - wspaniałych fotografii, które pozwolą przypomnieć sobie najpiękniejsze momenty.

Białe, kremowe lub czarne strony to doskonałe tło dla własnej twórczości, dające szerokie pole do popisu. Dzięki naszym produktom stworzycie niezwykłą pamiątkę, w sam raz jako podarunek – na przykład dla dziadków, którzy tak dobrze pamiętają czarne strony swoich woluminów. Album na zdjęcia do wklejania zagwarantuje im cudowną podróż w przeszłość. Jednak ucieszy on także młodsze osoby, na przykład świeżo upieczonych rodziców czy nowożeńców, pragnących zachować każdy moment na nowej drodze życia - czy to wspólnie ze sobą, czy z nowonarodzonym członkiem rodziny. Po latach taki egzemplarz będzie niezwykłym nośnikiem wspomnień dla takiego maluszka!

Aktywne filtry