Filtruj według

Selections

Selections

Cena

Cena

  • 64,00 zł - 90,00 zł

Baśnie

Przed Tobą perspektywa wyboru prezentu na Chrzciny, roczek albo urodzinki i nie przychodzi Ci do głowy nic oryginalnego? Zabawki czy ubrania niekoniecznie są tym, czego szukasz? Wybierz piękny podarunek, który będzie godny zapamiętania i wyróżni się na tle innych, a przede wszystkim będzie sprawiał dziecku radość przez długi czas. Jeśli nie masz pomysłu, nie martw się! Jesteśmy tutaj dla Ciebie i z tego miejsca polecamy nasze baśnie dla dzieci na zamówienie.

Dlaczego warto kupić dziecku książkę z baśniami?

To unikatowy prezent, który jest wykonywany z największą starannością - nie można porównać go do pierwszej lepszej książeczki. Absolutnie wyróżnia się personalizowaną okładką z urzekającymi obrazkami, jakością wykonania i pięknie ilustrowanymi stronicami. Każda książeczka zawiera najlepsze baśnie dla dzieci, które rozwijają wyobraźnię i zawierają ważne morały.

Fascynacja zabawkami przeminie, a miłość do książek może tylko rosnąć. Warto czytać dziecku już od pierwszych miesięcy życia, uczyć je, że warto czytać. Podarowując personalizowane baśnie, zapewniasz świetną okazję dla dziecka i jego rodziców do wspólnego spędzenia czasu. Codzienne czytanie na dobranoc może być pięknym rytuałem, który zacieśnia więzi.

Co możemy umieścić na okładce personalizowanej książki?

Oczywiście imię dziecka, a także jego datę urodzenia, godzinę, wagę i wzrost, a nawet i imiona rodziców. W zależności od dostępnej ilości miejsca na wybranej okładce, możemy również umieścić tam wierszyk lub życzenia. Do Twojej dyspozycji jest bowiem kilkadziesiąt wzorów okładek - aż ponad 50! Dostępne są w ciemniejszych lub jaśniejszych barwach, z różnymi ilustracjami (zwierząt, zabawek, a nawet można dodać wybrane przez siebie zdjęcie), z napisami w wybranych czcionkach. Możliwości personalizacji są naprawdę duże! Nadruk nanosimy metodą druku UV, dzięki czemu jest bardzo precyzyjny i wysokiej jakości.

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi wzorami oraz do kontaktu celem ustalenia projektu. Razem możemy stworzyć unikatowy prezent dla każdego dziecka!

Aktywne filtry

BAJKI DLA DZIECI PERSONALIZOWANE NADRUK UV BAJKOWY ŚWIAT CHŁOPIEC I DZIEWCZYNKA
  • Nowy

BAJKI DLA DZIECI...

BAJKI DLA DZIECI PERSONALIZOWANE NADRUK UV BAJKOWY ŚWIAT CHŁOPIEC I DZIEWCZYNKA

65,00 zł