POWERBIOTIC GUT HELPER OCET GRUSZKOWY 60 KAPSUŁEK SUPLEMENT DIETY

102,00 zł

Nowy produkt

20 Przedmioty

Powerbiotic Gut Helper jest liofilizowaną esencją z ekologicznego octu gruszkowego. Jest bardzo bogatym źródłem flawonoidów, naturalnych barwników oraz silnych przeciwutleniaczy. W szczególności zawiera duże ilości kwasu hydroksycynamonowego, kwercetynę, epikatechiny, glutation i karotenoidy.
Powerbiotic Gut Helper jest polecany dla pacjentów, którzy szukają preparatu doraźnie wspomagającego trawienie po posiłkach. Wspomaga rozpuszczanie kamieni żółciowych, ze względu na niską zawartość szczawianów nie promuje tworzenia kamieni nerkowych oraz zwiększa pH żołądka, co zapobiega zgadze i re
fluksowi jak też pomaga w trawieniu dużej ilości białka.

Najważniejsze działanie Powerbiotic Gut Helper


Pomagają regulować problemy trawienne, woreczka żółciowego i kamieni nerkowych

Kwas octowy zawarty w occie z gruszek zakwasza żołądek, przez co poprawia trawienie ciężkich, bogatych w białko posiłków. Kwas jabłkowy występujący w owocach gruszki pomaga rozpuszczać złogi w woreczku żółciowym. Niska zawartość szczawianów w owocach gruszki sprawia, że są bezpiecznym owocem dla osób zmagających się z kamieniami nerkowymi.

Wpływaja na poprawę zdolności uczenia się, zapamiętywania i chroni przed chorobą Alzheimera.

Jony miedzi biorą udział w przekazywaniu (przewodzeniu) sygnałów nerwowych między synapsami, wzmacniając i osłabiając niektóre połączenia, co wpływa na zdolność uczenia się i zapamiętywania. Kwercetyna posiada silne zdolności antyoksydacyjne (przeciwutleniające), chroni mózg przed procesami degeneracyjnymi, w tym przed chorobą Alzheimera. Epikatechina poprawia ukrwienie mózgu, wzmacnia pamięć, chroni przed udarami mózgu. Glutation, silny przeciwutleniacz, wspiera działanie epikatechiny, obniża wysokie ciśnienie krwi i tym samym zmniejsza ryzyko wystąpienia udaru mózgu.

Wykazuje działanie przeciwzapalne i przeciwnowotworowe

Występujące w skórce gruszki przeciwutleniacze (flawonoidy i karotenoidy) i kwas hydroksycynamonowy bronią organizm przed wolnymi rodnikami; wykazują działanie antynowotworowe i spowalniają proces starzenia się organizmu. W skórce gruszki kwas hydroksycynamonowy zapobiega rozwojowy guzów płuc i żołądka.

Owoce gruszki przeciwdziałają zwyrodnieniom plamki żółtej w oku

Luteina i zeaksantyna (antyoksydanty), które zmniejszają ryzyko rozwoju zwyrodnienia plamki żółtej w oku. Są to żółto-pomarańczowe barwniki z grupy karotenoidów. Organizm człowieka mimo zapotrzebowania na luteinę i zeaksantynę sam nie jest w stanie ich wytworzyć. Ilość luteiny i zeaksantyny w siatkówce oka znacząco spada wraz z wiekiem, a także u palaczy, spożywających alkohol, osób otyłych oraz zmagających się z cukrzycą. Dlatego ważne jest dostarczenie tych antyoksydantów z dietą bogatą w warzywa i owoce lub uzupełnienie ich przez suplementację preparatami w postaci liofilizatów na bazie ekologicznego octu gruszkowego.


Dobrze działa na cerę

Ekstrakty z owoców gruszki łagodzą zmiany bakteryjne na skórze, pomagają w problemach trądzikowych. Polifenole występujące w owocach o działaniu antyrodnikowym oraz kwasy organiczne (jabłkowy i cytrynowy) zapobiegają wczesnemu starzeniu się skóry.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

POWERBIOTIC GUT HELPER OCET GRUSZKOWY 60 KAPSUŁEK SUPLEMENT DIETY

POWERBIOTIC GUT HELPER OCET GRUSZKOWY 60 KAPSUŁEK SUPLEMENT DIETY

POWERBIOTIC GUT HELPER OCET GRUSZKOWY 60 KAPSUŁEK SUPLEMENT DIETY

30 innych produktów w tej samej kategorii: